Renault Trucks - Modely Master

Renault Trucks představuje modernizovanou řadu užitkových vozidel Master v provedení Red Edition. Vozidla disponují bohatou základní výbavou včetně klimatizace, tempomatu či světelného a dešťového senzoru, vnějšímu designu pak dominuje mohutná příď, chromové detaily masky chladiče a světlomety s denním svícením. U vozů v sérii Master Red Edition je kladen důraz na bezpečnost, dodávky jsou vybaveny například systémy ABS a ESP, zákazníci mají na výběr také z celé řady dalších asistenčních systémů. Ať už hledáte užitkové vozidlo k převážení nákladu nebo potřebujete kromě materiálu také převést zaměstnance, díky bohaté nabídce modelů Master si každý vybere přesně takový vůz, který potřebuje.

Master Red Edition - Furgon

Model Master Red Edition v provedení furgon je jedním z nejprodávanějších vozů z nabídky Renault Trucks. Dodávka nabízí výhodný poměr mezi užitečným zatížením a délkou ložné plochy. Díky nízké výšce podvozku je práce s nákladem výrazně snazší než u vyšších vozů. Vnitřní objem nákladového prostoru umožňuje převážet až pět europalet.

Přejít na detail

furgon.jpg
furgon-2-kabina.jpg

Master Red Edition - Furgon dvoukabina

Potřebujete kromě nákladu také například převážet své zaměstnance? Pak je tu přesně pro vás model Master Red Edition Furgon dvoukabina. Do vozu se vejde až sedm osob a tři europalety. Díky vestavěné přepážce je posádka po celou dobu oddělena od nákladového prostoru.

Přejít na detail

Master Red Edition - Podvozek

Až tři délky a možnost volby mezi předním, zadním a 4x4 pohonem, to je model Renault Master Red Edition ve verzi podvozek. V nabídce jsou varianty s jednomontáží a také s dvoumontáží na zadní nápravě. Díky všem těmto vlastnostem nemusí řidiči dělat žádné kompromisy při převážení nákladu.

Přejít na detail

podvozek.jpg
podvozek-2-kabina.jpg

Master Red Edition - dvoukabina-podvozek

Stejně jako klasická varianta Master Red Edition - podvozek nabízí i tato verze tři délky a možnost volby mezi předním a zadním pohonem. U verzí RWD jsou v nabídce varianty s jednomontáží i dvoumontáží v (3,5 i 4,5 t).

Přejít na detail

Master Red Edition - Eurobox

Master Red Edition Eurobox kombinuje nízkou nakládací hranu modelu Furgon a objem skříňové nástavby vozu. Větší ze dvou dostupných verzí nabízí délku ložné plochy 4,4 m a objem 24,5 m2.

Přejít na detail

eurobox.jpg
podvozkove-nadstavby.jpg

Master Red Edition - Podvozkové nástavby

Díky variabilitě podvozku je možné vybrat si tu nejvhodnější verzi pro potřeby každého řidiče. Kromě skříňové nástavby, která je vhodná zejména pro regionální dopravu, jsou k dispozici také pevné a sklopné valníkové nástavby, valníkové nástavby s plachtou či speciální nástavby, jako jsou odtahová služba, valník s hydraulickou rukou a mnoho dalších.

Přejít na detail

Master Red Edition - E-Tech

Renault Trucks Master E-Tech je navržen tak, aby obstál v hustém provozu měst. Tento model svou práci navíc vykonává bez zbytečného hluku a emisí. Jedná se o ideální volbu pro kurýry či pro vozidla městských služeb.

Přejít na detail

etech.jpg
Cookies