Služby a servis

Úpravy a přestavby dodávek

NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM

Pokud vaše představy přesahují možnosti našich skladových vozidel Renault Master, naši prodejci vám ve spolupráci s prověřenými přestavbáři užitkových vozů připraví individuální projekt přestavby dodávky na míru.

servis-asistence-grey.jpg

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Díky zázemí servisu nákladních vozidel a zkušenostem našich mechaniků jsme schopni zajistit řadu úprav vozidel či drobný servis nástaveb Master Red Edition přímo u nás. Přeplachtování nástavby, demontáž nezávislého topení či obložení nákladového prostoru dodávky pro nás není problém!

servis-kufr.jpg

FINANCOVÁNÍ

ZNAČKOVÝ ÚVĚR OD RENAULT TRUCKS

Oblíbená a jednoduchá forma financování užitkového vozidla. Libovolná délka smlouvy (zpravidla 1 – 4 roky). Vozidlo klient odepisuje v účetnictví jako svůj majetek. Na začátku smlouvy má nárok na odpočet DPH z celkové ceny vozidla (pokud je plátcem DPH). Součástí úvěrového balíčku je kompletní pojištění.

servis-by-trucks.jpg

FINANČNÍ LEASING

Jednodušší schválení financování než v případě úvěru. Délka smlouvy minimálně 4,5 roku. Daňově uznatelným nákladem jsou leasingové splátky. Klient má nárok na odpočet DPH ze všech (i budoucích) leasingových splátek na začátku smlouvy (pokud je plátcem DPH). Součástí splátky je i kompletní pojištění.

servis-papir.jpg

OPERATIVNÍ LEASING

Tato forma dlouhodobého pronájmu je určena pro klienty, kteří nechtějí pořizovat vozidlo jako investici, ale využívat jej jako službu. Délka smlouvy je zpravidla 2 – 4 roky. Zahrnutí zůstatkové ceny do kalkulace znamená, že měsíční splátky jsou nižší než v případě úvěru nebo finančního leasingu. Daňově uznatelným nákladem jsou leasingové splátky. DPH se přidává ke každé leasingové splátce. Vozidlo je po celou dobu i po skončení smlouvy majetkem leasingové společnosti. Po skončení pronájmu vracíte vozidlo zpět. Součástí splátky je i kompletní pojištění a servis vozidla.

servis-dva-lidi.jpg

SERVISNÍ SMLOUVY

ÚSPORA SERVISNÍCH NÁKLADŮ

Rozprostřete náklady za servis v čase a získejte o nich dokonalý přehled díky pravidelné měsíční platbě za servisní smlouvu.  Kalkulace těchto smluv navíc obsahují zvýhodnění cen dílů i hodinové sazby za práci.

servis-holka.jpg

BUĎTE BEZ STAROSTÍ!

Díky možnosti nastavení měsíční fakturace vás nepřekvapí žádný nepříjemný výdaj za servis či údržbu vašeho vozidla a můžete se tak BEZ STAROSTÍ věnovat svému podnikání.

servis-lidi.jpg

100% PÉČE

Díky originálním dílům, zázemí autorizovaného servisu a školeným specialistům se vašemu vozidlu dostane perfektních služeb.

servis-stamp-grey.jpg

ASISTENČNÍ SLUŽBA 24/7

VLASTNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA 24/7

Renault Trucks zajišťuje pro vaše vozidlo MASTER nepřetržitou asistenční službu 24 hodin, 7 dní v týdnu po celé Evropě. V případě závady, vám náš operátor na lince +420 261 104 475 zajistí výjezd z nejbližšího autorizovaného servisu, jehož asistenční mechanik, umožní-li to podmínky, opraví vaše vozidlo přímo na místě. V opačném případě bude vozidlo odtaženo do dílny autorizovaného servisu, který vrátí vozidlo zpět do provozu v nejkratším možném termínu.

servis-noc.jpg
Cookies