Aktuality

Nový Renault Master Red Edition na českém trhu

_ _

Nová generace právě uvedeného modelu Master Red Edition přináší klientům Renault Trucks řadu novinek. Změnou prošel exteriér i kabina oblíbené dodávky a evoluci nalezneme i pod kapotou vozu.

Na první pohled zaujme zejména design přední části dodávky Master, které dominuje chromovaná mřížka chladiče se světlomety s integrovaným denním svícením LED ve tvaru písmene „C“.

Řidiči nejvíce ocení přepracovaný Interiér, který je nyní ještě blíže osobním vozům a to nejen designem, ale také ergonomií či kvalitou zpracování. Přijďte se podívat na vozidla například do Renault Trucks centra v Čestlicích. Naleznete zde první specializovanou pobočku pro prodej užitkových vozidel Renault Master v České republice.

Renault Master - Provedení a motorizace

Samotný Renault Trucks Master je k dispozici v provedení furgon a podvozek s krátkou nebo prodlouženou kabinou anebo jako plošina k dostavbě. Všechny modely dodávky Master jsou vybaveny novými, úspornými twin-turbo motory plnící normu Euro 6 d-full (110 až 180 k, kroutící moment od 330 do 400 Nm) a alternativně dostupné také s elektrickým motorem 57kW. Široká nabídka motorů s homologací WLTP nebo NEDC vyhovuje náročným emisním předpisům a požadavkům zákazníků.

K optimalizované spotřebě paliva Renault Trucks Master vedle úsporných motorů přispívá také například systém stop & start (vybrané motorizace), režim eco, který je standardní součástí výbavy u všech modelů s mechanickou převodovkou, asistence při řazení nebo robotizovaná převodovka pro maximální pohodlí (pouze u furgonů s předním pohonem 150 a 180 k).

Renault Master - Kabina a interiér

Prostorná a variabilní kabina dodávky umožňuje řidiči a cestujícím pohodlné usazení. Četné úložné prostory s objemem až 105 l na dosah ruky usnadňují každodenní práci: odpružené sedadlo s nastavitelnou výškou a vzdáleností od volantu, sklonem sedáku, bederní i loketní opěrkou a tuhostí odpružení podle hmotnosti řidiče, výsuvným stolkem pro spolujezdce dostupným ze strany řidiče, výsuvnou schránkou před spolujezdcem, bezdrátovou nabíječkou pro chytré telefony nebo držákem tabletu.

Renault Master - Technologie

Řada inteligentních technologií pomocných asistentů ovládání jako ESC, přední a zadní parkovací senzory, systém varování při opuštění jízdního pruhu, pomoc při rozjezdu do kopce, asistent bočního nárazového větru, systém sledování mrtvého úhlu nebo snímač systému aktivního nouzového brzdění (AEBS) účinně chrání posádku vozidla a zajišťují bezpečnost nákladu.

Renault Trucks Master provedení furgon L3H2

Mezi nejprodávěnější užitková vozidla Renault Trucks patří bezpochyby model dodávky Master v provedení furgon L3H2 s předním pohonem, který nabízí výhodný poměr mezi užitečným zatížením a délkou ložné plochy.

Motory twin-turbo o objemu 2,3 l, které splňují normy Euro 6 d-full, disponují širokou škálou výkonů a novou technologií, která snižuje emise výfukových plynů. Řada inteligentních technologií pomocných asistentů ovládání jako ESC, přední a zadní parkovací senzory, systém varování při opuštění jízdního pruhu, pomoc při rozjezdu do kopce, asistent bočního nárazového větru, systém sledování mrtvého úhlu nebo snímač systému aktivního nouzového brzdění (AEBS) účinně chrání posádku vozidla a zajišťují bezpečnost nákladu.

Renault Trucks Master L3H2 usnadňuje každodenní život svým uživatelům, protože nabízí maximální komfort při práci: nízkou výšku podvozku pro snadnějí nakládku a vykládku, otevírání deveří v úhlu až 270°, optimalizovaný přístup do kabiny díky schůdkům s výškou od 430 mm, boční práh nákladového prostoru od 499 mm, zadní práh nákladového prostoru od 542 mm, otvor bočních dveří 1270 mm nebo madlo pro přístup do nákladovéhoé prostoru u bočních a zadních dveří. Vnitřní objem nákladového prostoru 13 m3 umožňuje naložení až pěti europalet.

Master furgon L3H2 nabízí ve výbavě Red Edition již v sérii pohodlí, efektivitu  a bezpečnost: výsuvnou schránkou před spolujezdcem, bezdrátové nabíjení chytrého telefonu a držák na nápoje na středovém panelu, chromové ozdobné detaily v interiéru a na masce chladiče, autorádio s DAB a USB, bluetooth handsfree a ovládáním pod volantem, asistent bočního nárazového větru, manuální klimatizace, tempomat s nastavitelným omezovačem rychlosti, dešťový a světelný senzor, vyhřívaná zpětná zrcátka s elektrickým seřízením nebo přední zástěrky.


Potřebujete více informací o parametrech či dostupnosti modelu Renault Trucks Master? Kontaktujte nás!

 

Cookies