Aktuality

Společnost Kurýr servis vsadila na 32 vozidel Renault Trucks Master Red Edition

_ _

Historicky největší předávku v segmentu lehkých užitkových vozidel realizovala značka Renault Trucks v České republice prostřednictvím 32 vozidel Master Red Edition, která zamířila do společnosti Radek Kaňka - Kurýr servis, smluvního dopravce a provozovatele depa 47 společnosti GLS Czech Republic.

Modely Renault Master Red Edition ve variantě furgon L3H2 jsou vybaveny motorem Euro 6 d-temp o výkonu 150 k / 385 Nm a technologií Bi -Turbo, která kombinuje nízký krouticí moment se zvýšeným výkonem pro optimální jízdu dodávky.

Pro maximální bezpečnost řidiče a přepravovaných zásilek jsou vozidla vybavena řadou pomocných systémů řízení jako nouzovým brzděním, asistentem bočního nárazového větru, zadními parkovacími senzory a kamerou se zobrazením ve vnitřním zpětném zrcátku.

Větší pohodlí řidiče dodávky zajišťuje na palubě vozidel Master klimatizace, tempomat a omezovač rychlosti, automatická aktivace světel a stěračů, chlazená výklopná schránka před spolujezdcem o objemu 7 litrů, odkládací přihrádka na středovém panelu s prostorem pro anebo skládací klíč se třemi tlačítky.

Pro snadnější přístup do nákladového prostoru a manipulaci se zásilkami lze zadní dvoukřídlé dveře otevřít až do úhlu 270°.

Flotila předaných dodávek Renault Master Red Edition obsluhuje a zaváží regiony Beroun, Hořovice, Kladno, část Prahy západ a celou Prahu 6.

Při obměně vozového parku padla volba na značku Renault Trucks a model Master hned z několika důvodů. Poměr cena výkon splňovala mé představy, dalším faktorem byly pozitivní reference a v neposlední řadě musím ocenit i přístup obchodního zastoupení Renault Trucks v osobě pana Martina Hokera. Dále oceňuji zpracování nabídky na kompletní servis počínaje poptávkou přes pořízení vozidla až po servisní služby, které byly součástí nabídky. Roční nájezd každého z vozidel se pohybuje okolo 30 000 km a zatím jsme nezaznamenali žádné větší problémy. A pokud by se přeci jen vyskytly, máme k dispozici veškeré potřebné servisní zázemí v nedalekém Volvo Group Truck Centru v Loděnici, “ říká majitel Radek Kaňka.

 

Radek Kaňka - Kurýr servis

Společnost Radek Kaňka - Kurýr servis byla založena na konci roku 2001 a od roku 2011 se stala partnerem a provozovatelem depa 47 společnosti GLS – General Logistics Systems Czech Republic, s.r.o. pro západní střední čechy.

Cookies